> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קידום אתרים בגוגל

כל מי שקצת מבין בנושא של קידום אתרים, יודע שבשביל לקדם אתר ולגרום לו להופיע במקום הראשון או לכל הפחות בעמוד הראשון של גוגל, צריך לעבוד מאוד קשה. לא תמיד מספיק לעבוד קשה. צריך גם לדעת איך לעשות את העבודה הזו. היות וגוגל מתנהל על פי כללים מאוד ספציפיים. יש לו את הקצב שלו, יש לו את הטעם האישי שלו והוא דורש הרבה עקביות.

 

אז נכון שאפשר לעקוף את כל זה ופשוט 'לשחד' את גוגל ולדרוש בתמורה את הפרסום המיידי. כלומר אפשר לרכוש פרסום בגוגל בלי להתעסק עם כל מה שקשור לנושא של הקידום האורגני על כל מה שזה דורש מבעל האתר.

 

אך מי שרוצה 'לדבר' עם גוגל בשפה שלו וליהנות מקידום אתרים שייעשה בצורה הכי יסודית והכי נכונה, מומלץ שלא יוותר על הקידום האורגני.

 

דרך ארוכה שהיא קצרה

הקידום האורגני הוא בהחלט דרך ולא סתם דרך. מדובר בדרך ארוכה ואפילו מפרכת. היא דורשת עקביות, היא מחייבת עבודה רציפה ונדרשת גם תחזוקה שוטפת. אי אפשר להסתפק בקידום רק למשך תקופה מסוימת עד שרואים את התוצאות. כי אם לא ממשיכים בקידום, מהר מאוד יצליחו אתרים מקודמים אחרים לכבוש את מקומנו ולהעלים את האתר שלנו עם הזמן.

אז בהחלט מדובר בדרך ארוכה אך היא הדרך שמוכיחה את עצמה בגדול. רק אתרים שמקודמים בצורה הזו אכן נהנים ממיקום גבוה בגוגל ובעקבות כך לחשיפה גבוהה והצלחה מרשימה.

 

תנו למומחים לעשות את העבודה

אז זה אולי נשמע לכם מייאש כמעט. איך אפשר להתעסק כל הזמן בקידום האתר? העסק גם צריך השקעה בכיוונים אחרים, האם לעולם וועד יהיה עלינו להקדיש זמן רב בכל חודש לצורך קידום האתר?

אז זהו ש – לא. כי בדיוק לשם כך יש את המומחים המציעים את שירותי הקידום.

אברהם בדוש - מקדם אתרים בירושלים מציע את שירותי הקידום כאשר כך יכול כל אתר להגיע הרבה יותר רחוק ולחשיפה הרבה יותר משמעותית בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלו.

 

דרך קצרה שהיא ארוכה

אז אם הסברנו עד כמה מומלץ לבחור בדרך הארוכה שהיא בסופו של דבר קצרה והיא מצליחה לקצור הצלחות מרשימות, חשוב לנו להסביר גם על הדרך ההפוכה. כלומר שיש לה את אותן המטרות מבחינת היעדים, מדובר בדרך שהיא מאוד קצרה מבחינת הזמן אך היא לא ממש מחזיקה מעמד לאורך זמן. היא גם עולה הרבה יותר כסף והלקוחות לא בהכרח מתרשמים ממנה.

מדובר בקידום הממומן. הוא מוביל לחשיפה מידית כל עוד הלקוח משלם ובדרך כלל הרבה. (לפי קליקים) אך מנגד יש גולשים שלא 'סופרים' בכלל את האתרים הממומנים כי הם מבינים שזה לא באמת אתר שקודם בזכות עצמו. אך אי אפשר לבטל כליל את הקידום הממומן. יש מקרים בהם הוא נחוץ ויעיל.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות