> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קידום אתרים דרך רשתות חברתיות

קידום אתרים דרך רשתות חברתיות

 

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם שכוללת למעלה מ750 מיליון משתמשים פעילים. נכון לשנת 2014, כ70% מהישראלים פעילים ברשתות חברתיות בכלל ופייסבוק בפרט, וזהו מספר שרק הולך ועולה משנה לשנה. הנתון הזה לבדו יכול להתחיל להסביר מדוע בעלי עסקים רבים כל כך פונים לקידום אתרים דרך רשתות חברתיות על מנת להגדיל את הנוכחות של העסק ברשת בכלל וברשתות החברתיות בכלל. פייסבוק מציעה כלים רבים ומגוונים שמתאימים לכל עסק או אתר על מנת לקדם את עצמו ולהגיע לחתך האוכלוסיה שאליו הוא פונה.

 

אם אתם עדיין לא מכירים את היתרונות של קידום אתרים דרך הפייסבוק, הנה כמה מהם שיגרמו לכם לרצות להתחיל:

 

1. מיקוד דמוגרפי: בשונה מפרסום בעיתון, שלט חוצות או ברדיו, בפייסבוק אתם יכולים לבחור בדיוק מיהו קהל היעד שאתם רוצים שאליו תגיע הפרסומת. כך למשל, אם האתר שלכם עוסק בתחומי עניין הנוגעים לנשים בגילאי 40-50 מאזור המרכז, תוכלו לבחור בדיוק את החתך הזה בעת יצירת המודעה. בנוסף תוכלו למקד את המודעה שלכם עוד יותר בהתאם לתחומי העניין של העסק, אם תבחרו למקד את המודעה רק לגולשים שעשו "לייק" לעמוד בתחום דומה או אפילו זהה לעסק שלכם.

 

2. ממשק נוח, פשוט ומהיר: ממשק יצירת המודעה בפייסבוק נחשב לפשוט לשימוש, לעומת ממשקי פרסום אחרים באינטרנט, כגון באנרים או google ads. באמצעות הממשק הנוח, תוכלו ליצור מודעה בפייסבוק תוך מספר דקות בלבד תוך שימוש בכמה מילות מפתח ותמונה.

 

3. עלויות נמוכות יחסית: התשלום עבור השירות לחברת פייסבוק יכול להתבצע עבור כל הקלקה על המודעה שפרסמת או עבור כל אלף חשיפות למודעה זו, ובכל מקרה העלות היומית המינימלית היא 5 שקלים. בעוד שהמחיר ההתחלתי הוא נמוך, המחיר החודשי יכול להסתכם באלפי, אם לא מאות אלפי שקלים, ועדיין יחשב זול יותר מאשר החלופות האלטרנטיביות שבהן הפרסום ממוקד פחות.

 

4. תוצאות בזמן אמת: ממשק הסטטיסטיקות של פייסבוק מאפשר לכם לראות בזמן אמת נתונים רבים ומגוונים הנוגעים להצלחת הפרסומת שהעליתם והשפעתה על העמוד העיסקי שלכם באתר. כך למשל, תוכלו לדעת מהו אחוז המשתמשים שעשו לייק או הגיבו לסטטוס בעמוד שלכם שהגיעו אליו דרך הפרסומת ובאמצעות המידע הזה להבין האם הפרסומת באמת עובדת מספיק טוב עבורכם.

 

5. התאמה לכל עסק או פעילות: השיווק באמצעות פייסבוק מתאים לכל סוגי העסקים, מקטן ועד גדול, בשל החשיפה המשמעותית שהוא מאפשר לקהל יעד מגוון.

בקיצור, כשחשיפת העסק שלך למיליוני, אם לא מיליארדי, אנשים נמצאת במרחק של כמה קליקים, שווה לך לתת לזה ניסיון.

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 2

תגובות