> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קידום אתרי אינטרנט

קידום אתרי אינטרנט בגוגל, לא כלכך פשוט כמו שאתם חושבים.

 

גוגל דואגת לכך שהמלחמה בספאם תמשיך עד שגוגל תנצח, בסופו של יום גוגל רוצה שאתרי אינטרנט איכותיים יופיעו בתוצאות החיפוש שלה ויהפכו אותה למנוע החיפוש הרלוונטי ביותר.

לכן גוגל ממשיכה להילחם בספאם ובכך משפרת את תוצאות החיפוש שלה לתוצאות רלוונטיות יותר, תוצאות שיספקו לגולשים של גוגל ולמחפשים את המידע אותו הם רוצים ויהנו כבר מהתוצאה הראשונה.

 

 

לכן מקצוע קידום אתרים כבר לא כלכך פשוט כפי שחושבים ויש דגשים על כל דבר ודבר, גוגל מקשה על מקדמי אתרים אבל הכל למען אינטרנט טוב יותר ואתרים איכותיים הרבה יותר.

לומר שהיה כאן קל לפני שנתיים? אכן, גן עדן לעומת השנים האחרונות שגוגל מפילה עלינו עוד עדכון פנדה ועוד פינגוון ומכסחת שיטות שלמות של קידום אתרי אינטרנט.

גוגל יודעת מה היא עושה ולמען הגולשים בלבד, בניית אתרי אינטרנט נבנבת בהתאמה על פי התקנים של גוגל ואתרי חברת WEBID - בניית אתרי אינטרנט מותאם ומונחים SEO.

 

 

כל אתר אינטרנט עובר אופטימזציה ועוד בכל התקנים, אצלנו בחברה הלקוחות העסקיים וגם הפרטים חשובים לנו מאוד ולכן אנחנו מכינים את אתרם גם לשלב הבא, שלב קידום אתרים אורגני שלא חייב להתבצע אצלנו בחברה ואין כל קשירה של הלקוח.

חברתנו דואגת שכל לקוח יקבל את המוצר הטוב ביותר, הן מבחינת עיצוב אתרי אינטרנט והן מבחינת בניית אתרי אינטרנט וקידום אתרים.

ובכך אנחנו מרצים כל לקוח, מעבר לשירות המקצועי וקדמות הטכנולוגיה שחברת WEBID עובדת איתה, אנחנו גם דואגים שלכל לקוח יהיה יחס אישי וצמוד ומלווה באיש מקצוע לכל אורך תהליך בניית אתר אינטרנט וגם לווי בצמוד בתום התהליך ובהסברה על מערכת ניהול התוכן.

 

 

אצלנו דואגים לך הלקוח.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 7

תגובות  • WEBID WEBID
   יום חמישי 28 במרס 2013
   שלום רפאל, אכן חברתנו מתאימה אתרי אינטרנט לSEO. ובנוסף גם מספקת שירות קידום אתרי אינטרנט.
  • רפאל ביוף רפאל ביוף
   יום חמישי 28 במרס 2013
   שלום, מעבר לבניית אתרי אינטרנט שמתאימים לקידום, האם אתם בעצמכם מספקים שירות SEO? תודה
  • בן יוסף בן יוסף
   יום חמישי 14 במרס 2013
   אכן מאמר שמצדיק את עצמו, קידום אתרי אינטרנט בגוגל לא כלכך פשוט - מאמר מצויין הממחיש את מצב אתרי האינטרנט ובניית אתרי אינטרנט בהתאמה למנוע של גוגל.