> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

שיווק דיגיטלי, הטוב הרע והמכוער SEO PPC SOCIAL

רשת האינטרנט טומנת בחובה פוטנציאל רב לקידום ושיווק עסקי. כלל בעלי העסקים יוכלו רק להרוויח מפעילות עסקית דיגיטלית. מחקרים מצביעים על עלייה מתמדת בכמות עסקאות המכירה אונליין. אנשי השיווק רואים בגולשים לקוחות פוטנציאליים וברשת האינטרנט מרכז קניות אחד גדול שאינו נסגר אף פעם.

מהו שיווק דיגיטלי?

כאשר מדברים על שיווק דיגיטלי מתייחסים לאפשרויות פרסום ברשת האינטרנט. את השיווק באינטרנט מבצעים בעזרת טכניקות קידום אורגני SEO, שיווק PPC, פרסום ברשתות החברתיות עם דגש על פרסום בפייסבוק, פרסום ביוטיוב ופרסום ברשימות תפוצה. תכנית שיווק דיגיטלי לעסק תכלול לרוב שילוב של כמה טכניקות פרסום. הטכניקות נבחרות בהתאם לאופי הפעילות העסקית, אפיון הלקוח הפוטנציאלי, שיקולי עלויות והעדפות אישיות.

מהו שיווק PPC אונליין?

זוהי טכניקת קידום ממומן המאפשרת הצבת מודעת פרסום משלכם במיקום אטרקטיבי בעמודי חיפוש נבחרים. אתם רק בוחרים את מילות המפתח ואת סכום הכסף אותו תרצו להשקיע וקמפיין השיווק הממומן שלכם יוצא לדרך. כך למשל, בעל עסק בתחום התריסים יוכל לשלם בעבור הצבת מודעת שיווק PPC בעמוד של תוצאות חיפוש לביטויים כמו "תיקון תריסים", "תריסים חדשים מחיר", "תריסים זולים" ועוד. בעזרת שיווק PPC מצליחים בעלי עסקים להגיע במהרה אל העמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. כאשר הקמפיין מנוהל נכון ההכנסות גדלות תוך הוצאה כספית מינימלית.

פרסום עסקים בפייסבוק

מבין כל הרשתות החברתיות, רשת הפייסבוק זוכה להצלחה הרבה ביותר בישראל. בהתאם לכך, פרסום בפייסבוק מצליח לקדם עסקים בצורה משמעותית. לא קיים עוד אתר אליו נכנסים בכל יום מעל 3 מיליון ישראלים. פירוש הדבר שגם הלקוחות שלכם נמצאים בפייסבוק ויש לכם הזדמנות פז לקדם את הפעילות העסקית. בעזרת פרסום בפייסבוק אפשר לגייס לקוחות, לשמר לקוחות, למכור, למתג ולפרסם. הפרסום מתבצע באמצעות ניהול עמודים עסקיים, בניית קהילה וקידום ממומן ברשת הפייסבוק.

מהו קידום אורגני לאתר?

בנייה והשקה של אתר חדש אינה מספיקה על מנת לממש את הפוטנציאל העסקי הקיים ברשת האינטרנט. בכדי להפיק רווחים מהאתר יש לתחזק אותו באופן קבוע עם פעולות של קידום אתרים אורגני. מלאכת הקידום דרושה לפרסום נכון של האתר תחת מילות המפתח הרצויות. קידום אורגני לאתר הוא הדרך היחידה בה ניתן להביא אתר אל העמוד הראשון בתוצאות החיפוש (לא כמודעת PPC).

קידום אתר במתכונת של SEO מתאים את האתר לדרישות של מנועי החיפוש של גוגל ובאותה הזדמנות גם הופך אותו ידידותי יותר לגולשים. חברת גוגל מדרגת במיקום גבוה אתרים בהם הגולשים מוצאים את מבוקשם. על כן, כאשר אתם מקדמים אתר בתוצאות החיפוש אתם למעשה גם הופכים אותו טוב יותר בעבור הגולשים. פרויקט קידום אורגני מוגדר כמוצלח כאשר האתר מקבל כניסות טבעיות רבות של גולשים רלוונטיים. עבודת SEO מקצועית היא המפתח להצלחת האתר. כל אתר באשר הוא זקוק לפעולות SEO על מנת לשמור על מיקומו בתוצאות החיפוש. 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 2

תגובות