> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

תקן W3C

 

תקן W3C לאתרי אינטרנט, מה זה?
 
W3C, הוא תקן בינלאומי לתקיניות הקוד בעת בניית אתרי אינטרנט, בעיקר אנו נתקלים בתקן לאחר סיום קידוד אתר אינטרנט מקודדים ובעלי חברות לבניית אתרי אינטרנט מבצעים בדיקה של תיקניות קוד האתר באתר W3C ומבוודאים כי הקוד שנכתב עלידי המתכנתים בחברות בניית אתרי אינטרנט הינו קוד תיקני ועובר את בדיקות התקן של W3C.
 
מי משתמש בתקן W3C?
 
כל חברה לבניית אתרי אינטרנט, חברה לבניית אתרי תדמית, חברות לבנייה ועיצוב אתרים מבצעות בדיקה של קוד אתרם לאחר סיום קידוד אתר תכנות אתר, ומוודאות כי קוד האתר עומד בתקן, גם בוני אתרים ומקודדי אתרים, אלו שמבצעים קידוד אתרים בודקים את תקינותם בתקן W3C.
 
חייבים להשתמש בתקן W3C?
 
לא, אבל מומלץ ואף כדאי לעמוד בתקנים הבינלאומים של W3C בעת קידוד אתרים או תכנות אתרים, על מנת שאתרכם יהיה עדכני, בנוי נכון , קריא למנועי החיפוש ומנועי החיפוש "יאהבו" אותו יותר.
 
מה עוזר לי להשתמש בתקן W3C?
 
בעת בניית אתרי אינטרנט, תקן W3C עוזר לעמוד בתיקנות קוד ולהשתמש בתגים וכתיבה עדכנית של קוד האתר, בעת בניית אתר אינטרנט כתיבת הקוד הנו יסוד האתר, שלא ניתן להחליף בכזו קלות לכן יש לשתמש חשיבות רבה כבר בעת ביצוע קידוד אתר ולבדוק שהאתר עומד בתקן W3C ואכן עובר ללא שגיאות או אזהרות כלשהן.
 
מנועי חיפוש, קוראים את קוד האתר ולא רק את תוכן האתר, ולכן קידוד אתר נכון מאפשר למנועי החיפוש לאנדקס את האתר בקלות יותר ולקרוא את תוכן האתר, היררכית האתר וקוד האתר בצורה מושלמת.
 
לא רק קריאת האתר היא שמניבה את התוצאות, מעבר לכך קוד תיקני וקידוד אתר נכון נותן עוד "נקודת זכות" אצל מנועי החיפוש ובעיקר בגוגל.
כאשר מבצעים קידוד אתר באופן תיקני, הוא מותאם לכל הדפדפנים ולכלל הרזולוציות באתר, קוד אתר אינטרנט תיקני מספק יסודות אתר "בריאים" ולאורך שנים, ללא צורך בשידורגים ואפשרות לקדם את אתרך ללא שינויים ממשים בקוד , הרי קוד אתרך הוא על פי התקנים והוא עדכני!
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 25

תגובות  • הנהלת האתר הנהלת האתר
   יום רביעי 27 במרס 2013
   היי, אכן אתה צודק, רק אחדד במעט. תקן W3C באופן ישיר \"אינו משפיע\", אך הוא גורף עמו דברים חיובים אשר כן שיפיעו על תוצאות החיפוש, על נוחות הגלישה באתר ועל עתיד אתר האינטרנט שלך. שכל אלו - אכן יעזרו בקידום אתרי אינטרנט.
  • מתכנת שיודע מתכנת שיודע
   יום שלישי 26 במרס 2013
   כמתכנת אני יכול לומר שמאודד חשוב לעמוד בתקן W3C כשבונים אתר אינטרנט. אני אישית מקפיד מאוד .. א-ב-ל יש לציין שגוגל למשל מתייחס פחות ופחות לתקינות האתר באשר לתוצאות חיפוש!! למרות שלמשל אם נחשוב טוב, אתר תקין מאפשר, בין היתר, לקריאתו בצורה מלאה ומכאן שזה כן תורם. בכל מקרה אתם יודעים על מה אתם מדברים מן הסתם, אבל יהיה נכון לומר שW3C כבר לא משפיע באותה המידה (משפיע , אבל פחות) מבעבר באשר לתוצאות חיפוש..